McClaren powróci do Anglii?


Niespodziewane wieści podają brytyjskie media. Steve McClaren, który ostatnio pełnił funkcję trenera w holenderskim FC Twente, jest łączony z powrotem do Anglii, a dokładniej do Queens Park Rangers.


Udostępnij na Udostępnij na

Były selekcjoner reprezentacji „Trzech Lwów” miałby dołączyć tego lata do sztabu szkoleniowego, w którym główną pieczę sprawuje obecnie Harry Redknapp. Od lutego tego roku McClaren jest bezrobotny po tym, jak klub z Eredivisie zwolnił go za kiepskie wyniki w lidze oraz mało atrakcyjny styl gry.

Rzekomo były menedżer Tottenhamu Hotspur ma nadzieję na to, że uda się przyciągnąć do jego kadry 52-latka. Jak na razie asystentami Redknappa są Joe Jordan oraz Kevin Bond. McClaren nie pełnił żadnej funkcji w Anglii od października 2011 roku, kończąc pobyt na Wyspach jako trener Nottingham Forest.

Poza tym Steve doświadczył swojej roli w takich klubach jak Wolfsburg czy Middlesbrough. W 2004 roku zdobył z tym drugim zespołem Puchar Ligi Angielskiej, a dwa lata później dotarł z tą ekipą do finału Pucharu UEFA. W 2010 świętował z Twente Enschede zdobycie mistrzostwa Holandii.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze