Marotta: Nie chcemy Kolarova


Dyrektor generalny Juventusu Turyn, Giuseppe Marotta, zaprzeczył wszelkim spekulacjom, jakoby Aleksandar Kolarov miał znajdować się na transferowym celowniku mistrza Włoch.


Udostępnij na Udostępnij na

27-letni defensor reprezentacji Serbii i drużyny Manchesteru City był ostatnio łączony z transferem do „Starej Damy”, lecz teraz wszystko wskazuje na to, że piłkarz pozostanie na dłużej w obecnym klubie.

Czy jesteśmy zainteresowani Kolarovem? Nie. Mamy Pepe, który już dochodzi do siebie po kontuzji, i będziemy na nim polegać – mówi Marotta.

Dyrektor „Juve” poinformował wcześniej o zainteresowaniu innym bocznym obrońcą Napoli, Juanem Zunigą, ale 56-latek zapowiada, że nie będzie przeszkadzał konkurentowi w negocjacjach na temat nowej umowy.

Zuniga jest piłkarzem, który bardzo nas interesuje. Jednak w tej chwili jest taka sytuacja, że Napoli chce zaprezentować zawodnikowi ofertę w postaci nowego kontraktu. Obecnie rozmawiamy o istotnym zawodniku dla Beniteza. Uważam, że nie będzie chętny do sprzedania go. Juventus i Napoli mają ze sobą dobre stosunki, więc nie chcemy się zbytnio mieszać w tę sprawę – dodaje Giuseppe.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze