Manchester United bez szans na De Rossiego


2 września 2013 Manchester United bez szans na De Rossiego

Przyszłość Daniele De Rossiego wciąż stoi pod znakiem zapytania. Jednak Roma przyznaje, że odrzuci każdą ofertę za swojego zawodnika, bez znaczenia, jak wysoka cena by to była.


Udostępnij na Udostępnij na

Daniele De Rossi, AS Roma
Daniele De Rossi, AS Roma (fot. Calciomercato.com)

Manchester United cały czas stara się załatać dziurę w środku pola. W piątek klub wystosował ofertę za Daniele De Rossiego, wysyłając do Rzymu propozycję opiewającą na 12 milionów funtów. Jest to efekt fiaska transferu Cesca Fabregasa, który miał trafić z Camp Nou na Old Trafford tego lata. Jednak włodarze Romy szybko odrzucili tą ofertę:

Jeśli chodzi o De Rossiego, zawsze odpowiemy: „nie, dziękujemy”, na każdą propozycję, którą wystosuje ktokolwiek za niego jako piłkarza. Klub nie zaakceptuje żadnej oferty za niego. Zarówno Roma, jak i Daniele są po roku, który nie poszedł po ich myśli, dlatego teraz staramy się wszystko razem naprawić. Zespół nie zamierzał zaakceptować żadnej opcji transferu, a Daniele nie miał zamiaru nas opuścić. De Rossi jest integralną częścią naszej historii.

Manchester United będzie musiał więc szukać wzmocnień gdzie indziej. Do końca okienka transferowego pozostało już tylko kilkanaście godzin, dlatego mistrz Anglii musi się spieszyć.

Komentarze
~Dante (gość) - 8 lat temu

Teraz nikt nie chce iść do United bo wiedzą, że
bez Fergusona nic nie osiągnie. Myślę, że United
będzie walczyć o 3. miejsce, a 1 i 2 są
niezagrożone według mnie, czyli 1. City, 2. Chelsea

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze