Malouda wierzy w Mistrzostwo


Pomimo tego, że w ciągu ostatnich dwóch kolejek stracili 4 punkty dwukrotnie remisując Florent Malouda nadal wierzy, że to Chelsea w maju będzie cieszyć się z mistrzowskiego tytułu.


Udostępnij na Udostępnij na

Po poniedziałkowym meczu na Emirates Stadium, w którym Arsenal pokonał Blackburn 2:0 strata Chelsea do lidera Premiership, którym są „Kanonierzy” zwiększyła się już do 8 punktów.

W ostatniej kolejce „The Blues” zremisowali na Stamford Bridge z Liverpoolem 0:0 natomiast tydzień temu z Portsmouth 1:1. Francuz, który rozgrywa swój pierwszy sezon w barwach londyńskiego zespołu nadal jest pełen nadziei, że to właśnie on razem ze swoimi klubowymi kolegami będzie mógł cieszyć się z Mistrzostwa. Jednym z powodów jego opinii jest powrót do drużyny jej czołowych zawodników takich jak Michael Essien i Didier Drogba.

Malouda uważa również, że Chelsea może wygrać nie tylko ligowe rozgrywki. „NIe można powiedzieć jakie puchary zdobędziemy. Jesteśmy dobrym zespołem i zawsze chcemy wygrać. Wszystkie czołowe kluby mają takie samo podejście. Jesteśmy szczęśliwi kiedy wygrywamy, a zdenerwowani kiedy tracimy punkty. To nas motywuje do lepszej gry.”

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze