Malesani: Musimy się poprawić


Szkoleniowiec drużyny Palermo jest zadowolony z postawy swoich piłkarzy w ostatnim spotkaniu ligowym. Jednakże przyznał, że jego zespół musi się poprawić, by utrzymać się w Serie A.


Udostępnij na Udostępnij na

Wczoraj drużyna Palermo kolejny raz nie wygrała spotkania ligowego. Taka rzecz dzieje się dwunasty raz z rzędu, co na pewno dobrze nie rokuje. Alberto Malesani uważa, że jego zespół w drugiej połowie był lepszy, ale nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. – W drugiej części spotkania graliśmy trochę lepiej. Fabrizio Miccoli i Josip Ilicić muszą odzyskać swoją dawną formę, bo są to zawodnicy, którzy mogą pomóc nam zwyciężać – powiedział Malesani.

Szkoleniowiec „Rosanero” powiedział, że jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych podczas wczorajszych zawodów, ale skuteczność musi być o niebo lepsza, bo bez niej trudno będzie się utrzymać. – Podobał mi się sposób gry Palermo i ten występ jest krokiem do przodu. Może w tabeli jesteśmy bardzo nisko, więc musimy się poprawić, ale to się stanie wtedy, kiedy Ilicić i Miccoli będą w lepszej dyspozycji – mówił trener Palermo.

Na koniec Malesani dodał, że jego zespół musi zacząć wygrywać, ale wynik wczorajszego spotkania dla Palermo nie jest najgorszy. – Musimy się trochę zrelaksować. W końcu musimy zacząć wygrywać, choć wczorajszy remis wydaje się być dobrym wynikiem – przyznał szkoleniowiec „Rosanero”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze