Maduro: Jestem gotowy do gry


Obrońca Sevilli zaznacza, że jest w gotów na najbliższą ligową potyczkę i da z siebie wszystko, by klub z Andaluzji osiągnął korzystny rezultat. Holender również powiedział, że jego zespół zakwalifikuje się do europejskich pucharów.


Udostępnij na Udostępnij na

Obecnie drużyna Sevilli zajmuje dziesiąte miejsce w Primera Division. Klub z Andaluzji aspiruje do tego, aby występować w europejskich pucharach. Hedwiges Maduro jest pewien, że jego zespół zakwalifikuje się do europejskich rozgrywek. – Nie mam wątpliwości, ze Sevilla zakwalifikuje się do europejskich pucharów. Do rozegrania pozostało jeszcze kilka spotkań. Jesteśmy silnym zespołem, który jest żywy, a to jest bardzo ważne w dążeniu do celu – mówi Maduro.

Obrońca klubu z Andaluzji jest bojowo nastawiony na potyczkę z drużyną Mallorki i pragnie, aby Sevilla zdobyła komplet punktów. – Wiemy, że jest to bardzo ważny mecz. Pragniemy wygrać i kontynuować naszą dobrą passe. Jesteśmy silni w meczach u siebie, ale też trzeba wygrywać spotkania wyjazdowe. Chcemy zwyciężyć w zbliżającym się meczu z Mallorcą – powiedział pomocnik Sevilli.

Na koniec Holender dodał, że jest w pełni gotów do rywalizacji z Mallorcą i da z siebie wszystko, aby jego zespół odniósł zwycięstwo. – Mogę zapewnić, że jestem gotowy do gry. Jestem tutaj, by pomóc drużynie, bo przecież każdy chce wygrać – dodał Maduro.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze