„Lwia Gadka” #12: Pierwsze dziesięć kolejek Premier League już za nami!


Nasz program postara się w jak najlepszy sposób podsumować pierwsze dziesięć kolejek najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii

5 listopada 2021 „Lwia Gadka” #12: Pierwsze dziesięć kolejek Premier League już za nami!

Fatalny Manchester United, jeszcze gorsze Norwich, żelazna defensywa Chelsea oraz genialny Mohamed Salah! Właśnie to m.in. wydarzyło się w pierwszych dziesięciu kolejkach bieżącego sezonu Premier League. O tym też podyskutowaliśmy w 12. odcinku podcastu „Lwia Gadka”.


Udostępnij na Udostępnij na

Przypominamy, że wszystkie odcinki naszego programu znajdziecie na kanale YouTube’owym iGola oraz platformie Spotify.

Rozkład jazdy

Czy można byłoby zacząć ten odcinek lepiej niż od peanów pochwalnych na cześć Mohameda Salaha? Pewnie, że tak! Standardową oceną gry Polaków w minionej kolejce.

Jednak to od wychwalania Egipcjanina, do którego również nawiązaliśmy później w programie, rozpoczęliśmy tekst, jaki kilka dni temu ukazał się na naszej stronie. W artykule podsumowaliśmy wydarzenia w Premier League z tego sezonu, i właśnie na podstawie tematyki poruszanej w chwilę wcześniej wspomnianym omówieniu stworzyliśmy ten odcinek.

Dziesięć wniosków po dziesięciu kolejkach Premier League

Oprócz Mo Salaha pochwaliliśmy także zaskakujące Brentford, świetnie zorganizowaną Chelsea czy rozpędzony West Ham. Musieliśmy się również pochylić nad cierpiącym na brak napastnika Manchesterem City. Ekipa Brendana Rodgersa, jaką jest Leicester City, też miała swoje pięć minut.

Jak można było się domyślić, w najnowszym epizodzie nie zabrakło z naszej strony szydery wymierzonej w Harry’ego Kane’a, Norwich City oraz Manchester United. Trudno bowiem, aby „Lwia Gadka” przeszła wobec tych tematów obojętnie. Jak zwykle staraliśmy się również poszukać wyjścia z wyżej wymienionych problemów.

Jeżeli rozmawialiśmy o tym, co miało miejsce do tej pory, to musieliśmy wspomnieć o Newcastle United i przejęciu tego klubu przez arabskich inwestorów. Jaki kierunek obiorą „Sroki”? Kto zostanie ich nowym szkoleniowcem? Jak będzie wyglądało zimowe okno transferowe na St. James Park? Na te pytania „Lwia Gadka” już spieszy z odpowiedzią.

***

Kto gdzie gra w 11. ligowej kolejce?

5 listopada

21:00 Southampton Aston Villa

6 listopada

13:30 Manchester United – Manchester City

16:00 Chelsea – Burnley

16:00 Crystal Palace – Wolverhampton

16:00 Brentford Norwich City

18:30 Brighton & Hove Albion Newcastle United

7 listopada

15:00 Arsenal Watford

15:00 Everton Tottenham

15:00 Leeds United Leicester City

17:30 West Ham United Liverpool

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze