Jak korzystać z bonusów bez depozytów do obstawiania meczów?


7 maja 2024 Jak korzystać z bonusów bez depozytów do obstawiania meczów?
Zbigniew Harazim/ zbyszkofoto.pl

Zakłady bukmacherskie w Internecie są nierozerwalnie połączone z różnego rodzaju bonusami i promocjami, mającymi na celu uatrakcyjnienie korzystania z usług danego serwisu. Dlatego poszukując portali oferujących dobre warunki do zakładów, najczęściej zwracamy uwagę na promocje. Dużą pomocą okazują się świetne strony internetowe, które sprawdzają bonusy bez depozytu.


Udostępnij na Udostępnij na

Zakłady bukmacherskie w Internecie są nierozerwalnie połączone z różnego rodzaju bonusami i promocjami, mającymi na celu uatrakcyjnienie korzystania z usług danego serwisu. Dlatego poszukując portali oferujących dobre warunki do zakładów, najczęściej zwracamy uwagę na promocje. Dużą pomocą okazują się świetne strony internetowe, które sprawdzają bonusy bez depozytu. Dzięki nim można w łatwy sposób wyszukać odpowiednią premię, która nie wymaga nawet uiszczania początkowego depozytu.

To doskonały sposób na zapoznanie się z wybranym portalem bukmacherskim, obstawienie zakładu bez ryzyka i spróbowanie swojego szczęścia. W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć tę kwestię, aby każdy mógł świadomie korzystać z premii na zakłady bukmacherskie bez depozytu.

Wybierz odpowiedni portal bukmacherski oferujący bonus bez depozytu

Najlepszym sposobem na wybranie odpowiedniego portalu bukmacherskiego jest skorzystanie z usług serwisu oferującego zestawienie takich promocji. Oferty tego rodzaju najczęściej są udostępniane w sposób ekskluzywny i nie są proponowane przez wszystkich operatorów zakładów. Dlatego skorzystanie z zestawień bonusów bez depozytu daje pełen pogląd na aktualne możliwości bonusów i porównanie nie tylko samych promocji, ale także ogólnej oferty bukmacherów.

Na jakie czynniki warto zwracać uwagę?

  • Wartość bonusu – im wyższa, tym lepsza, ale w przypadku bonusów bez depozytu nie należy spodziewać się kwot liczonych w setkach złotych. To najczęściej niewielki dodatek o wartości od 20 zł do 50 zł.
  • Sposób aktywacji – niekiedy wystarczy po prostu zarejestrować konto lub zainstalować aplikację mobilną, a innym razem może być wymagana weryfikacja danych i numeru telefonu. Upewnij się, ze wymóg aktywacji nie przysporzy Ci trudności.
  • Warunki korzystania z promocji – zajrzyj w szczegóły danej oferty. Najczęściej są dokładnie rozpisane w regulaminie dołączonym do oferty na stronie bukmachera. Zwróć uwagę na warunek obrotu (jak najniższy) i czas ważności przyznanego bonusu (jak najdłuższy).
  • Oferta bukmachera – rejestrując konto, powinieneś upewnić się, że wybrany portal wpisuje się w Twoje preferencje. Być może po wykorzystaniu bonusu zdecydujesz się na dalszą zabawę. Dlatego upewnij się, czy sekcja zakładów oraz dalszych bonusów spełnia Twoje oczekiwania.

Jeżeli wszystko wydaje się wpisywać w Twoje oczekiwania, możesz przejść do wykorzystania bonusu.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu?

Proces korzystania z bonusu bez depozytu zależy wyłącznie od bukmachera. Dlatego ze względu na operatora i rodzaj promocji bez wpłaty, algorytm działania może się nieznacznie różnić. Udało nam się jednak opracować prosty przewodnik, który wpisze się w większość ofert znajdujących się na dzisiejszym rynku bukmacherów internetowych.

Przekieruj się z oferty bonusu bez depozytu na stronę bukmachera

Kiedy zapoznałeś się już z ofertą promocji i chcesz z niej skorzystać, kliknij przycisk przekierowujący bezpośrednio na stronę bukmachera. Niekiedy możesz znaleźć premię bez depozytu w sekcji ogólnej już na stronie serwisu, ale jeżeli wybrana oferta jest udostępniana ekskluzywnie, to dostęp do niej można uzyskać korzystając wyłącznie z linku zamieszczonego na zewnętrznej stronie z bonusami.

Zarejestruj konto

Podstawowym warunkiem otrzymania każdej premii jest rejestracja konta. Przejdź przez standardowy proces zakładania konta. Wypełnij formularze, podając swoje prawdziwe dane i zaloguj się na nowo założone konto.

Aktywuj bonus

Bonus być aktywowany na kilka sposobów:

  • automatycznie po rejestracji konta,
  • manualnie poprzez aktywowanie go w sekcji promocji konta,
  • przez przepisanie wyraźnie wskazanego w ofercie kodu bonusowego.

Upewnij się, jak aktywuje się Twoja oferta i uruchom premię.

Przed pierwszym zakładem dokładnie zapoznaj się z warunkami obstawiania

Zajrzyj ponownie do regulaminu promocji i przejrzyj wszystkie kluczowe warunki korzystania z oferty. Przed postawieniem pierwszego zakładu szczególnie istotne mogą okazać się zapisy dotyczące:

  • rodzaju kuponu – najczęściej wymaga się, aby był on akumulatorowy z minimum trzema zdarzeniami;
  • kursów – najczęściej wymaga się ogólnego kursu ostatecznego lub wskazanej liczby zdarzeń z określonym minimalnym kursem, np. 3 zdarzenia o kursie nie mniejszym niż 1,3;
  • obrotu – określa, ile razy trzeba postawić otrzymaną kwotę, np. 3X dla bonusu 50 zł to suma zakładów o wartości 150 zł.

Zrealizuj kupon i czekaj na wyniki

Kiedy wiesz już, jak ma wyglądać zakład, przechodzisz do zakładów i wybierasz zestawienie, które spełni warunki obrotu bonusem. Wybierz zakład i określ stawkę. Pamiętaj, że najczęściej nie ma obowiązku wykorzystania całego bonusu już przy pierwszym zakładzie, dlatego kwotę możesz rozdzielić na kilka kuponów.

Powtarzaj zakłady aż do wypełnienia warunków promocji

Graj bonusem, aż całkowicie wypełnisz warunek obrotu. Jeżeli uda Ci się wygrać, pozostała kwota zostanie przeniesiona do salda ogólnego, skąd możesz ją wypłacić lub postawić, ale już bez ograniczeń dotyczących formowania zakładu.

Różne formy bonusów bez depozytu

Warto pamiętać, że bukmacherzy stosują różne formy bonusów bez depozytu. Na rynku regularnie pojawiają się innowacyjne oferty, których sposób wykorzystania może się od siebie znacząco różnić. Warto jednak mieć na uwadze, że zawsze mówimy o bonusie, a więc pieniądzach dodatkowych, które będą obłożone warunkami użytkowania.

Premia może być przyznawana w formie punktów lojalnościowych, zwrotu cashback czy nawet jako zakład bez ryzyka. Najczęściej stosowany jest klasyczny freebet, czyli standardowy bonus na zakłady. Wybierz wersję oferty, która najbardziej Ci odpowiada i baw się dobrze, licząc na łut szczęścia, który doprowadzi do możliwości spieniężenia otrzymanej kwoty.

Na koniec pamiętaj, że bonusy bez depozytu mają przede wszystkim pomóc Ci wybrać dobrego bukmachera. Portal, na którym zdecydujesz się zostać na dłużej i obstawiać dalsze zakłady.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze