KNVB Beker: Drużyna Parzyszka odpada

24 września 2013 KNVB Beker: Drużyna Parzyszka odpada

We wtorkowy wieczór na szesnastu holenderskich stadionach, odbyły się mecze II rundy KNVB Beker. Nie zabrakło goli, ponieważ drużyny z Eredivisie pewnie i wysoko wygrały swoje spotkania.

Piotr Parzyszek
Piotr Parzyszek (fot. gelderlander.nl)

Na II rundzie swoją rywalizację w Pucharze Holandii zakończył Piotr Parzyszek. Jego De Graafschap przegrało z Excelsiorem Rotterdam 1:3. Zespół polskiego napastnika już w 7. minucie stracił pierwszą bramkę, ale chwilę potem był już remis. W 19. minucie było 2:1 dla drużyny Johna Dalha Tomassona. W końcówce De Graafschap ruszyło do ataków, jednak goście wyprowadzili kontrę i ustalili wynik spotkania na 3:1. Piotr Parzyszek nie był tak skuteczny jak w rozgrywkach zaplecza Eredivisie i nie wpisał się na listę strzelców.