Keane w Anglii na kolejny sezon


Menadżer Tottenhamu, Harry Redknapp, zapewnił, że jego napastnik nie zostanie po raz kolejny wypożyczony do Celtiku Glasgow. Robbie Keane skończy swoje wypożyczenie po zakończeniu obecnego sezonu.


Udostępnij na Udostępnij na

Wypożyczenie Keane’a do Celtiku było największą niespodzianką zimowego okienka transferowego. Reprezentant Irlandii stał się ważnym elementem szkockiego zespołu, strzelając osiem bramek w ośmiu występach. Niedawno pojawiły się pogłoski na temat przedłużenia pobytu gracza na Celtic Park.

Menadżer „The Bhoys” przyznał, że byłby bardzo zadowolony, gdyby mógł zatrzymać Keane’a na następny sezon. Jednak menadżer Tottenhamu, Harry Redknapp, postanowił zakończyć ewentualne spekulacje na temat napastnika. Angielski szkoleniowiec przyznał, że jego podopieczny nie zostanie wypożyczony w kolejnym sezonie.

Nie wydaje mi się, że Robbie zostanie po raz kolejny wypożyczony. Zapłaciliśmy za niego sporo pieniędzy, więc kolejne wypożyczenie nie wchodzi w grę. Wszystko zależy od prezesa, ale nie wydaje mi się, że będzie to możliwe. Ja z pewnością nie chciałbym, żeby się tak stało. Robbie jako jedyny jest wypożyczony do końca sezonu. Chcemy go z powrotem, dlatego nie dopuszczę do następnego wypożyczenia – skomentował Redknapp.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze