Kaka nierealny dla Sao Paolo


5 lipca 2013 Kaka nierealny dla Sao Paolo

Coraz bliższe wydaje się odejście Kaki z Realu Madryt, ponieważ zawodnik nie spełnia oczekiwań klubu. Zainteresowanie nim wykazuje wiele zespołów, między innymi te z ligi brazylijskiej. Jednak Sao Paolo nie łudzi się, że uda mu się zatrudnić gwiazdora.


Udostępnij na Udostępnij na

Kaka, podobnie jak pomocnik Valencii, Jonas, jest łączony z powrotem do ojczyzny. Obaj znajdują się w kręgu zainteresowań Sao Paolo, ale brazylijski zespół uważa, że ich pozyskanie jest nierealne. Szefostwo tej drużyny twierdzi, iż nie mają szans rywalizować z klubami z Europy, których oferty są zdecydowanie lepsze pod względem finansowym.

Ricardo Kaka, Real Madryt
Ricardo Kaka, Real Madryt (fot. Marca.com)

Swoje zdanie na ten temat wyraził wiceprezes Sao Paolo, Joao Paulo de Jesus Lopez. – Chodzą słuchy, że Real Madryt sprzedaje Kakę do Sao Paolo. Nie ma wątpliwości, że jesteśmy wielkim klubem, ale by przedstawić Realowi Madryt taką ofertę, która go zadowoli, potrzeba dużo więcej. Słyszałem też o naszym zainteresowaniu Jonasem. Coś było na rzeczy w przeszłości, ale obecnie nic w tym kierunku się nie dzieje.

Wiceprezes, zapytany o przyszłość Kaki, który zawodzi w Realu Madryt, wyraził swoje zdanie. – Co do Kaki są wielkie oczekiwania w Realu Madryt i w innych klubach z Europy. Jeśli jednak tam nie zostanie, ma także propozycje ze Stanów Zjednoczonych. Wszystkie te oferty są dużo bardziej kuszące niż ta z Brazylii. Dlatego pomysł sprowadzenia Kaki do Sao Paolo wydaje się nierealny.

Komentarze
~jaro (gość) - 11 lat temu

szkoda że nie odejdzie

Odpowiedz
~mundry (gość) - 11 lat temu

niech wraca do Milanu tam kochają takich pasożytów

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze