Jimenez: Musimy zdobywać punkty


17 marca 2013 Jimenez: Musimy zdobywać punkty

Szkoleniowiec Realu Saragossa pragnie, aby jego zespół zdobywał punkty, gdyż mogą one zagwarantować utrzymanie w Primera Division. Hiszpan powiedział również, że w ekipie Saragossy jest o wiele lepiej i forma jego piłkarzy uległa znacznej poprawie.


Udostępnij na Udostępnij na

Manolo Jimenez
Manolo Jimenez (fot. sevilladiario.com)

Dzisiaj o godzinie 17:00 drużyna Realu Saragossa pojedzie na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan, gdzie będzie mierzyć się Sevillą. Piłkarze z Saragossy plasują się obecnie na siedemnastej lokacie i mają dwa punkty przewagi nad strefą spadkową, więc będą chcieli wygrać, by poprawić swoją sytuację w tabeli. Trener tej drużyny, Manolo Jimenez, uważa, że wszystko wraca do normy i jego zespół będzie się prezentował o wiele lepiej. – Jest coraz lepiej. Niektórzy nasi zawodnicy wracają do gry, więc zbliżamy się na nasz najwyższej poziom – mówił szkoleniowiec Realu Saragossa.

Trener Realu Saragossa dodał również, że jego zespołowi są potrzebne punkty, które mogą zdobyć, bo gracze mają do niego zaufanie. – Musimy jak najszybciej zdobywać punkty. Gracze mają do mnie zaufanie, a to daje mi pewności siebie – dodał Jimenez. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze