Jerzy Dudek, który od 30 czerwca br. pozostawał na bezrobociu, w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Realu Madryt.

Jose Mourinho, odkąd rozpoczął pracę z Realem Madryt, cały czas stara się stworzyć zespół, który w nadchodzącym sezonie zdobędzie wszystkie upragnione przez fanów trofea. Jednym z elementów, który ma zagwarantować sukces, jest posiadanie zmienników o umiejętnościach nie gorszych niż te, które mają zawodnicy pierwszej drużyny.
Do takich piłkarzy z pewnością zaliczany jest Jerzy Dudek, który według hiszpańskich mediów, cieszy się dużym szacunkiem wśród gwiazd zgromadzonych na Santiago Bernabeu. Umiejętność komunikowania się z kolegami, duży wpływ na ich zachowanie w szatni sprawiły, że Polak w sezonie 2010/2011 dalej będzie reprezentował barwy Realu Madryt.
Biorąc pod uwagę zmęczenie Ikera Casillasa wynikające z ciężkiego sezonu, niewykluczone, że Polak częściej będzie pojawiał się w bramce „Królewskich”.
Brawo Jurek tak trzymać