Inter planuje wzmocnienia


Wprawdzie do inauguracji zimowego okna transferowego pozostały jeszcze dwa tygodnie, to władze Interu Mediolan już planują styczniowe wzmocnienia. Włoska prasa poinformowała, że na liście życzeń "Nerazzurri" znalazł się m.in. Enzo Maresca.


Udostępnij na Udostępnij na

Prezydent Interu Mediolan – Massimo Moratti od kilkunastu dni jest zaniepokojony urazem Dejana Stankovicia, który był liderem mediolańskiego zespołu w pierwszych fragmentach sezonu 2007/2008. Serb nadal nie wznowił treningów i jak na razie nie wiadomo, kiedy będzie mógł powrócić na boisko.

Z racji tego w ekipie „Nerazzurri” brakuje środkowego pomocnika, który byłby w stanie wziąć na siebie ciężar gry. Władze Interu zapowiedziały, że już w styczniu będą chciały uzupełnić lukę w składzie swojego klubu.

Nieoficjalnie wiadomo, że głównym kandydatek do przejścia na San Siro jest Enzo Maresca, który obecnie występuje w hiszpańskiej Sevilli. Włoski pomocnik, który był bohaterem finałowego meczu o Puchar UEFA w 2006 roku, bardzo dobrze zna smak występów w Serie A, bowiem grał m.in. w Juventusie, Fiorentinie, i Piacenzie.

W ostatnim czasie głośno było także o transferze Daniela Carvalho z CSKA Moskwa, lecz ostatecznie Brazylijczyk nie zdecydował się na przeprowadzkę do Interu i podpisał nowy kontrakt z władzami rosyjskiego zespołu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze