Ilicić: Palermo słabo się spisuje


Pomocnik Palermo powiedział, że jego drużyna w obecnych rozgrywkach spisuje się poniżej oczekiwań. Zawodnik również wypowiedział się w kwestii swojej dalszej pracy na Stadio Renzo Barbera. Słoweniec dopiero po zakończeniu sezonu zdecyduje się wszcząć rozmowy z prezesem Palermo w sprawie dalszej współpracy.


Udostępnij na Udostępnij na

W tym sezonie drużyna Palermo spisuje się poniżej oczekiwań. Klub z Sycylii znajduje się w strefie spadkowej, plasując się na osiemnastej lokacie. Natomiast ostatnie wyniki są coraz lepsze i jest większa nadzieja, że „Rosanero” utrzymają się w Serie A. Pomocnik Palermo, Josip Ilicić, twierdzi, że dwa ostatnie zwycięstwa odniesione w lidze motywują Sycylijczyków do odniesienia końcowego triumfu. – Sytuacja w tabeli nie odzwierciedla naszej prawdziwej wartości. W tym sezonie wszystko układa się nie po naszej myśli. Wygrane z Romą i Sampdorią dodały nam pewności siebie – powiedział Słoweniec.

Ilicić jest rozchwytywany przez wiele klubów europejskich. Jednakże zawodnik powiedział, że na razie nie myśli o przenosinach i dopiero po zakończeniu sezonu porozmawia z prezesem Palermo o swojej przyszłości. – Jeszcze nie mówiłem nikomu, że odejdę. Dopiero pod koniec sezonu będę rozmawiał z Mauricio Zamparinim o mojej przyszłości – dodał zawodnik.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze