Ilicić odchodzi z Palermo


Agent Słoweńca potwierdza informacje, że pomocnik Palermo zamierza odejść. Powiedział on, że dla jego klienta najlepszym klubem, w którym może się rozwijać, jest Milan.


Udostępnij na Udostępnij na

Josip Ilicić trafił do Palermo w 2010 roku. Słoweniec w ciągu trzech lat gry na Sycylii był bardzo ważnym zawodnikiem w ekipie „Rosanero”. Jednak w tym sezonie jego zespół spisywał się fatalnie, czego odzwierciedleniem był spadek do Serie B. Słoweniec od dłuższego czasu jest rozchwytywany przez czołowe kluby europejskie. Spekuluje się, że zawodnikiem są zainteresowane Arsenal Londyn, Liverpool, Tottenham Hotspur i Chelsea.

Agent piłkarza Amir Ruznić oznajmił, że jego klient opuszcza Sycylię i na brak ofert ze strony innych drużyn nie może narzekać. – On na pewno opuści Palermo. Zainteresowane nim są kluby włoskie, jak i zagraniczne – powiedział agent Ilicicia.

Wyraził się on także w kwestii wyboru nowego klubu dla słoweńskiego piłkarza. Zaznacza, że oferty z zespołów Serie A będą rozpatrywane w pierwszej kolejności. – Oferty włoskich klubów mają pierwszeństwo. AC Milan? Nie kontaktowaliśmy się bezpośrednio zRossoneri, ale to nie oznacza, że z nimi nie rozmawialiśmy – powiedział Ruznić.

Na koniec dodał on, że dla Ilicicia najlepszym miejscem do rozwoju kariery byłby Milan: – Myślę, że normalną rzeczą jest, iż Milan interesuje się Iliciciem. To byłoby z pewnością najlepsze dla niego miejsce.

Komentarze
~Erni (gość) - 13 lat temu

Pewniejsze Miejsce Miałby W ACF Fiorentinie

~szalony mnich (gość) - 13 lat temu

lepiej do milanu cioto

~Erni (gość) - 13 lat temu

Dla ciebie Śmieciu Lepiej Byłoby Gdyby Kometa
Levy-Schoemaker Zderzyła By Się Z Ziemią I
Sprzątła By Takie Dziadostwo Jakim Jesteś.Ale
Możliwe Że Zrobią To Zbliżające Się Trąby
Powietrzne F4(Pustoszące)

~!!! (gość) - 13 lat temu

No cóż.. On w Kogutach? Czemu nie...

~ffffff (gość) - 13 lat temu

Milan już się zbroi?

Najnowsze