Hodgson nie wyklucza baraży


Roy Hodgson po ostatnich meczach eliminacyjnych do mistrzostw świata nadal wierzy, że Anglii uda się uniknąć baraży. Ma jednak świadomość, że droga do Brazylii może się wydłużyć i trzeba być przygotowanym na takie rozwiązanie.


Udostępnij na Udostępnij na

Wtorkowy remis z Czarnogórą pokrzyżował plany Anglikom. Obecnie liderem grupy H jest Czarnogóra, która ma dwa punkty przewagi nad podopiecznymi Roya Hodgsona. Jeśli Czarnogórcy w czerwcu pokonają Ukrainę, Anglicy będą musieli się liczyć z barażami, które mogą być jedyną drogą do awansu.

Nikt nie chce grać w barażach, ale taki jest fakt, że do mistrzostw świata bezpośrednio zakwalifikuje się tylko jedna drużyna. Wszyscy wiedzą, że wygrać grupę jest niezwykle trudno – powiedział Hodgson.

Trzeba pamiętać, że na drugim miejscu w grupach mogą znaleźć się takie reprezentacje, jak: Chorwacja, Portugalia czy Francja.

Jeśli trzeba będzie grać w barażach, to z kimkolwiek się zmierzymy, będzie to dobry zespół, ponieważ w niektórych grupach jest więcej niż dwie dobre drużyny. W tej chwili skupiam całą uwagę na letnich sparingach. Dopiero później będziemy pracować jeszcze ciężej, aby przygotować się na te cztery ważne mecze eliminacyjne, które rozegramy we wrześniu i październiku.

Hodgson wie, że przed zespołem trudne zadanie, ale na temat ewentualnych baraży stara się nie myśleć.

Jeżeli ostatecznie zajmiemy drugie miejsce, dopiero wtedy będziemy się przejmować drużynami, które będziemy musieli pokonać, aby się zakwalifikować – zakończył trener reprezentacji Anglii.

Komentarze
~Erni (gość) - 11 lat temu

Na You Tube Wpisałem Ed 209 Vs przemo Kinney I Jest
Scena Prostej Symulacji,A Także Walki Dwóch
Gatunków Cyborga Ze Zdalnie Sterowanym .

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze