Hit transferowy Juventusu?


Włoska "Tuttosport" poinformowała, że niemiecki pomocnik Chelsea Londyn – Michael Ballack od stycznia 2008 roku będzie najprawdopodobniej bronił barw Juventusu Turyn. 31-letni zawodnik może zostać wypożyczony do "Bianconeri" do końca sezonu 2007/2008.


Udostępnij na Udostępnij na

Od kilku miesięcy Michael Ballack nie może wywalczyć sobie stałego miejsca w meczowej kadrze Chelsea Londyn. Niemiecki pomocnik przez długi czas zmagał się z poważnymi urazami, po których nie może wrócić do optymalnej formy. 

Angielskie media już kilkanaście tygodni temu spekulowały, że Niemiec może w najbliższym czasie opuścić Stamford Bridge. Były zawodnik m.in. Bayernu Monachium podkreślał, że chciałby wreszcie powrócić na boisko i ponownie poczuć smak pojedynków o wielką stawkę.

Dzisiejsza „Tuttosport” poinformowała, że Ballack znalazł się w kręgu zainteresowania włodarzy Juventusu Turyn. Niemiecki pomocnik miałby występować w zespole „Starej Damy” od stycznia 2008 roku na zasadzie półrocznego wypożyczenia. 

Z pewnością ewentualne wypożyczenie do Juventusu byłoby dla Ballacka wielką szansą na odbudowanie formy. Niemiec miałby szanse powrócić później do pierwszej jedenastki Chelsea Londyn, w której nie potrafi wygrać obecnie rywalizacji z Frankiem Lampartem, Obi Mikelem, Makelele i Essienem.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze