Hinkel niepewny swojej przyszłości


Andreas Hinkel przyznał, że nie wie, czy zostanie w Celtiku na nowy sezon. Dla niemieckiego piłkarza zabrakło ostatnio miejsca w składzie, a niewykluczone, że z powodu kończącego się kontraktu klub zechce go sprzedać.


Udostępnij na Udostępnij na

Niemiecki defensor ma jeszcze zaledwie rok do końca kontraktu. Wszystko wskazuje na to, że po sprowadzeniu koreańskiego obrońcy, Cha Du-Riego, były zawodnik Stuttgartu oraz Sevilli będzie musiał zadowolić się miejscem na ławce rezerwowych. Możliwy jest także scenariusz, w którym Hinkel opuści ekipę „The Bhoys”. Szkoleniowiec Celtiku, Neill Lennon, stwierdził, że klub rozważy wszelkie oferty jakie wpłyną za 28-letniego obrońcę.

Nie wiem, gdzie zagram w nowym sezonie. Wszyscy znają sytuację, mam rok do końca kontraktu. Rozmawiałem o tym z menedżerem i wciąż tu jestem, lecz został mi już tylko rok. Zobaczymy, co się wydarzy przed końcem okresu transferowego. Chcę zostać, ale możliwe, że z powodu kończącego się kontraktu klub będzie chciał mnie sprzedać – powiedział niemiecki obrońca.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze