Heerenveen zainteresowane van Dijkiem


Gracz Utrechtu Gregoor van Dijk znalazł się w orbicie zainteresowań SC Heerenveen.


Udostępnij na Udostępnij na

Umowa pomocnika z jego obecnym klubem wygasa w 2012 roku, ale jak uważają holenderskie media Utrecht byłby w stanie odstąpić zawodnika wcześniej. Oczywiście za odpowiednią cenę.

27-letni van Dijk to wychowanek FC Groningen, a przed przejściem do Utreg występował jeszcze w Rodzie Kerkrade. Po pojawieniu się w nowym klubie szybko stał się ważnym elementem drużyny, a jego dobra postawa nie umknęła uwadze innych działaczy holenderskich ekip.

Czy Gregoor van Dijk byłby zainteresowany grą w „Dumie Fryzji”? Tego powinniśmy dowiedzieć się w najbliższej przyszłości. Póki co, zawodnik odnosi się do całych spekulacji mówiąc:

W moim kontrakcie jest klauzula odstępnego i nie jest to duża kwota. Z drugiej strony nie jest ona dostępna dla wszystkich klubów i jeśli chodzi o drużynę Heerenveen to nie jest ona w niej uwzględniona.

Poza tym nie czuję obecnie potrzeby odejścia z Utrechtu. Czuję się tu świetnie, chcę skoncentrować się na grze w lidze i walce o występy w Lidze Europejskiej. – dokończył van Dijk.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze