Giovani Dos Santos na celowniku Realu Saragossa


Meksykański napastnik, Giovani Dos Santos, już wkrótce może wrócić do Hiszpanii. Zawodnik występujący w ostatnim czasie w barwach Galatasaray SK, znalazł się w kręgu zainteresowań działaczy Realu Saragossa.


Udostępnij na Udostępnij na

Ostatni zespół Primera Division, Real Sarasossa, zamierza pozyskać byłego gracza FC Barcelona, Giovaniego Dos Santos. Napastnik, który w 2008 roku opuścił Półwysep Iberyjski i został zawodnikiem Tottenham Hotspur, już w styczniu miałby trafić do drużyny prowadzonej przez Javiera Aguirre na zasadzie wypożyczenia.

 – Gio może być bardzo ważną częścią moich planów – mówi o piłkarzu szkoleniowiec Realu. Sam zawodnik nie ukrywa, że powrót do Hiszpanii pozwoli mu odbudować formę i da szansę na regularną grę. Jak podkreśla decyzja w tej sprawie należy jednak do angielskiego klubu. – Wszystko zależy od Spurs, chcę więcej grać, ale decyzja leży po stronie zarządu.

Dos Santos jest wychowankiem FC Barcelona. W barwach „Dumy Katalonii” zadebiutował w 2007 roku, w sumie na boisku pojawił się w 38 meczach i zdobył cztery gole. Po zakończeniu sezonu przeniósł się do Tottenhamu Hotspur, z którego po słabej rundzie został wypożyczony do Ipswich Town, a w styczniu 2010 roku do tureckiego Galatasaray.
 

Komentarze
~kajtus (gość) - 7 lat temu

moim zdaniem powinni odrazu go sprzedac a nie
wyporzyczac !!!!i zroic wymiane Crouch i Keane za
Carrolla i mamy szereg dobrych napastnikow

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Możesz zalogować się swoim kontem FB, Twitter lub pisać jako gość.

Najnowsze