Garcia: De Rossi nie odejdzie


31 sierpnia 2013 Garcia: De Rossi nie odejdzie

Trener włoskiej Romy powiedział na konferencji prasowej przed niedzielnym spotkaniem z Veroną, że Daniele De Rossi na pewno zostanie w klubie. Jednak mówi się, że Manchester United złożył już ofertę kupna zawodnika.


Udostępnij na Udostępnij na

Daniele De Rossi, AS Roma
Daniele De Rossi, AS Roma (fot. Calciomercato.com)

W ostatnim czasie bardzo dużo spekulowano o transferze doświadczonego pomocnika za granicę. Na tapecie była Anglia, a w szczególności Chelsea Londyn i Manchester City. Teraz mówi się, że Manchester United, na czele z Davidem Moyesem, złożył ofertę za Włocha.

Kwota, którą rzekomo zaoferowały „Czerwone Diabły”, wynosi 10 milionów funtów, gdyż trener Manchesteru próbuje dokonać jeszcze wzmocnień przed dobiegającym końca okienkiem transferowym.

Rudi Garcia spodziewa się, że 30-letni zawodnik pozostanie w Rzymie, i podczas konferencji komplementował go, mówiąc, że jest to nie tylko znakomity piłkarz, ale również wielki człowiek. Według trenera Romy De Rossi nadal chce grać w trykocie rzymskiego klubu, a rozmowy z nim w sprawie jego przyszłości zostały przeprowadzone już po powrocie zawodnika z urlopu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze