Frank Rijkaard: Nie byliśmy w stanie wygrać

Frank Rijkaard na pomeczowej konferencji prasowej powiedział, że jego zespół zaciął się po straconych golach w pierwszej połowie i nie był w stanie wyrównać.

„Blaugrana” znowu traci pięć punktów w tabeli do pierwszego Realu Madryt, który wygrał mecz na wyjeździe z Recreativo 2:3.

Pierwszą bramkę w dzisiejszym meczu strzelił Ronaldinho w 28 minucie meczu. Strzelił na prawdę piękną bramkę z przewrotki. Potem strzelali tylko gospodarze. Najpierw Sergio Aguero, potem Maxi Rodriquez, Diego Forlan i później znów Aguero. Dwie minuty po bramce Aguero strzelił Samuel Eto’o, ale była to ostatnia bramka w tym meczu.

Gdy zdobyliśmy bramkę kontrolowaliśmy grę, ale nie mieliśmy wielu szans na strzelenie następnej. Dominowaliśmy w pierwszej połowie, ale w drugiej to Atletico było lepszą drużyną. Gdy wyrównali poszli za ciosem i strzelili następną bramkę. Nie mogliśmy nic zrobić, nie mieliśmy żadnych dogodnych okazji. Moi piłkarze byli niezdolni do wyprowadzania akcji

Wszyscy wiemy, że zagraliśmy słaby mecz, ale musimy teraz o tym zapomnieć i skoncentrować się na meczu z Celticem. To jest teraz najważniejsze” – zakończył Holender.