Foster czuje się świetnie jako numer 1


Ben Foster, który zastępuje na bramce kontuzjowanego Edwina Van Der Sara, przyznaje, że jest bardzo zadowolony z roli pierwszego bramkarza Manchesteru United.


Udostępnij na Udostępnij na

Holenderski bramkarz nabawił się kontuzji podczas towarzyskiego turnieju Audi Cup. Jego miejsce w bramce zajął Ben Foster, który na początku sezonu bronił bardzo niepewnie. Jednakże Sir Alex Ferguson konsekwentnie stawiał na Anglika, a na ławce sadzał Tomasza Kuszczaka. Szkot nie żałuje swej decyzji, ponieważ obecnie Foster radzi sobie bardzo dobrze między słupkami.

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z odgrywanej przeze mnie roli. Wszystko dzieje się po mojej myśli. Cieszy mnie, że mogę grać w meczach o stawkę, bo to one dają mi niezbędne doświadczenie. – cytuje słowa Fostera oficjalna strona Manchesteru United.

Angielski bramkarz jest w kręgu zainteresowania Fabio Capello. Włoski szkoleniowiec dość regularnie powołuje golkipera „Czerwonych Diabłów”.

Jestem szczęśliwy, że jestem częścią składu reprezentacji. Wiem, że aby pojechać na mundial, muszę grać bardzo dobrze w każdym meczu. Obecnie świetnie mi idzie i mam nadzieję, że tak zostanie do końca sezonu – zakończył Foster.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze