’Figo z Caxinas’ graczem Feyenoordu


Benfica Lizbona zgodziła się na wypożyczenie do Feyenoordu Rotterdam pomocnika Fabio Coentrao. Wypożyczenie będzie obowiązywać przez cały nadchodzący sezon.


Udostępnij na Udostępnij na

Portugalski pomocnik powrócił do swojego klubu z półrocznego pobytu w Nacional de Madeira, gdzie udowodnił, że jest graczem na którego można liczyć. W minionym sezonie błysnął zwłaszcza w meczu z FC Porto, gdy strzelił dwie bramki.

20-letni zawodnik liczył na pozostanie w Benfice, jednak trener Quique Flores zdecydował, że Coentrao nie pozostanie w drużynie i podjął decyzję o wypożyczeniu pomocnika do innego klubu.

Coentrao nie pojawił się na wczorajszym treningu Benfiki w Seixal, aby mógł dopieścić spraw związanych z swoim transferem do zespołu z Rotterdamu.

Feyenoord wypożyczył Portugalczyka do końca sezonu 2008/09. Feyenoord będzie mógł wykupić Fabio Coentrao z Benfiki, płacąc klauzulę odstępnego o sumie 5 mln euro.

Fabio Coentrao jest obecnie członkiem reprezentacji Portugalii do lat 21. Brał także udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, które w ubiegłym roku zostały rozegrane w Kanadzie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze