Fani Interu nie chcą Mourinho


13 marca 2009 Fani Interu nie chcą Mourinho

Wprawdzie Inter Mediolan zmierza po kolejne z rzędu Scudetto, ale znów zawiódł w Lidze Mistrzów, w której to został wyeliminowany przez Manchester United. Fani "Nerroazzuri" jako główną przyczynę niepowodzenia w Pucharze Mistrzów uznają Jose Mourinho i chcą zwolnienia Portugalczyka.


Udostępnij na Udostępnij na

Inter po raz kolejny odpadł we wczesnej fazie pucharowej Ligi Mistrzów, tym razem będąc wyeliminowanym przez Manchester United.

Drużyna od pięciu lat nie potrafi przebrnąć pierwszych rund pucharowych tych najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie. Co więcej, statystki podają, że obecny sezon był najgorszy od pięciu lat, a osiągnięcia Jose Mourinho są gorsze od poprzedniego trenera drużyny – Roberto Manciniego.

Mourinho z pewnością zachowa dobrą minę do złej gry.
Mourinho z pewnością zachowa dobrą minę do złej gry. (fot. bbc.uk.com)

Inter w tym sezonie odniósł zaledwie dwa zwycięstwa, trzy remisy i tyle samo porażek. Fani drużyny mieli nadzieję, że „The Special One” zaprowadzi ich drużynę do końcowego triumfu pierwszy raz od 40 lat.

Tak się jednak nie stało, a sympatykom „Nerroazzurich” skończyła się cierpliwość, co ujawnili poprzez ukazanie wielkiego banneru przed ośrodkiem treningowym w Pinetina. Napis na bannerze głosił: „Rubaszny człowieku, uciekaj z Mediolanu”.

Jose Mourinho jeszcze nie odniósł się do tych wydarzeń.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze