Ekramy opuszcza Feyenoord


Egipski bramkarz Sherif Ekramy odchodzi z Feyenoordu Rotterdam i przenosi się do Turcji, gdzie będzie występował w barwach Anakaragucu.


Udostępnij na Udostępnij na

Jak donoszą holenderskie media Feyenoord i Ankaragucu porozumieli się w sprawie rocznego wypożyczenia 25-letniego golkipera. Turecki klub będzie miał także możliwość wykupu zawodnika po zakończeniu okresu wypożyczenia.

Ekramy przeszedł do Feyenoordu w 2005 roku z Al-Ahly, jednak nie był w stanie pokazać pełni swojej możliwości, gdyż był rezerwowym bramkarzem i tylko siedem razy zagrał w barwach zespołu z De Kuip.

Odejście bramkarza daje zielone światło trenerowi Verbeekow dla zakupu nowego zawodnika na tą pozycję. W klubie jest co prawda Henk Timmer, ale przydałby się golkiper, który mógłby w każdej chwili zmienić Timmera. 

Głównym kandydatem do zastąpienia Egipcjanina jest Boy Waterman, który stracił miejsce w bramce AZ Alkmaar i chce odejść z klubu. Zawarł on już nawet porozumienie z ADO Den Haag, ale władze obu zespołów nie potrafiły dojść do porozumienia.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze