Drogba zostanie?


Ostatnio dużo mówiło się o odejściu z Chelsea z Didiera Drogby. Po wielu spekulacjach głos zabrał sam zawodnik.


Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze wiadomości podają, że bardzo poważnie interesuje się nim mediolański Inter i to właśnie tam trafi reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej.

Przyszłość Drogby na Stamford Bridge pozostaje niejasna od czasu udzielenia przez niego na początku obecnego sezonu wywiadu dla France Football, w którym powiedział, że chce opuścić Londyn.

Jednakże zdanie 30-latka zaczyna się chyba zmieniać po tym jak dostrzegł szansę na zdobycie z klubem dubletu, czyli wygrania upragnionej Ligi Mistrzów oraz rozgrywek Premier League.

„Wiem, że wokół mojej osoby powstało bardzo duże zamieszanie i pojawiło się wiele spekulacji na temat klubów, do których mogę trafić, ale ciągle mam 2-letni kontrakt w Chelsea.” – powiedział Drogba dla L’Equipe. – „W tej chwili występuję w londyńskim zespole i do końca sezonu nic innego mnie nie interesuje.”

„Ja razem z Jose Mourinho w Interze? Tak słyszałem te plotki. Mówiono również o transferze do Realu Madryt. To przyjemne słuchać, że takie kluby się mną interesują, ale to nierozsądne.”

Drogba, który w tym sezonie jest cieniem samego siebie z zeszłego sezonu odniósł się również do szans na Mistrzostwo Anglii.

„Ciągle mamy szansę na tytuł, ale szczerze wątpię, żeby Manchester United stracił punkty w meczach z West Hamem i Wigan.”

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze