Dragutinović odejdzie?


Na Półwyspie Iberyjskim szykuje się bardzo niespodziewany transfer. Hiszpańskie media donoszą o niezadowoleniu Ivicy Dragutinovicia ze swojej pozycji w Sevilli. Być może w najbliższym czasie serbski defensor opuści klub.


Udostępnij na Udostępnij na


Reprezentant Serbii jest przekonany, że jego obecność w klubie nie ma przyszłości, a kierownictwo klubu stara się znaleźć takie rozwiązanie, które usatysfakcjonuje obie strony. „Drago”, który od paru dobrych lat był zawodnikiem pierwszego składu, ma podpisaną umowę z Sevillą do czerwca 2011 roku. Jedna sytuacja defensora bardzo się komplikowała, kiedy andaluzyjski klub pozyskał z Espanyolu 23-letniego Sergio Sancheza. Co prawda, może on także grać na lewej obronie, ale tam o miejsce w wyjściowej jedenastce rywalizowałbym z reprezentantem Hiszpanii, Fernando Navarro. Sam zainteresowany o swojej przyszłości wyraża się następująco:

Może zostanę w Sevilli, a może odejdę. O ile wiem, jest mną zainteresowany Olympiakos Pireus, ale wciąż mam ważny kontrakt z Sevillą. Wszystkie moje myśli koncentrują się tutaj, aczkolwiek przebicie się do pierwszego składu będzie trudne.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze