Djukić: Osasuna jest bardzo waleczna


27 marca 2013 Djukić: Osasuna jest bardzo waleczna

Szkoleniowiec Realu Valladolid powiedział kilka słów w kontekście niedzielnego spotkania z Osasuną Pampeluna. Serb twierdzi, że zespół prowadzony przez Jose Luisa Mendilibara jest bardzo waleczny i wygrana w tym spotkaniu będzie dla jego drużyny trudnym zadaniem.


Udostępnij na Udostępnij na

Miroslav Djukić
Miroslav Djukić (fot. sportydesktops.com)

W niedzielę o godzinie 12:00 Real Valladolid będzie się mierzyć z Osasuną Pampeluna. Gospodarze chcą się pokazać z jak najlepszej strony, gdyż od trzech ligowych spotkań nie potrafią przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Trener Realu Valladolid, Mirosław Djukić w ciepłych słowach wypowiadał się o zespole z Pampeluny, a także chwalił jego szkoleniowca. – Wszyscy wiemy, że drużyny prowadzone przez Jose Luisa Mendilibara mają dużo walki i prezentują się bardzo dobrze. Musimy być na to gotowi – mówi trener Realu Valladolid.

Serbski szkoleniowiec dodał również, że skupia się teraz na pozostałych potyczkach w lidze i inne kwestie jak na razie nie mają większego znaczenia. – Jestem bardzo zadowolony. Poprawiają się moje osiągnięcia trenerskie i mam nadzieję, że uda mi się wypełnić kontrakt. Teraz myślę jednak o pozostałych dziesięciu kolejkach w Primera Division, które pozostały do rozegrania, a nie o innych sprawach – dodał Serb.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze