De Jong: Zostaję w Ajaksie


Z pewnością kibice i włodarze klubu ze stolicy Holandii zostali podbudowani wypowiedzią kapitana zespołu, Siema de Jonga, który zdecydował się na pozostanie w ekipie mistrza kraju.


Udostępnij na Udostępnij na

Podobnie jak Christian Eriksen czy Toby Alderweireld, reprezentant „Oranje” był usilnie łączony z odejściem z Ajaksu. W zeszłym miesiącu 24-latek stwierdził, że to już najwyższy czas, aby poczynić następny krok w swojej karierze i przeprowadzić się do klubu spoza Holandii.

Jednakże de Jong, który jest związany z drużyną kontraktem do 2015 roku, przyznał, że najlepszą opcją dla niego będzie pozostanie w klubie na przynajmniej jeden sezon. Ma również nadzieję, że Eriksen i Alderweireld postąpią podobnie.

Byłoby bardzo miło, gdyby ta grupa pozostała w tym samym miejscu. Spędziłem tutaj cały okres przygotowawczy i czuję się dobrze w tej drużynie. Cieszę się, że tu jestem. Nie widzę powodów, dla których miałbym odejść z klubu już teraz. Wczoraj rozmawiałem z trenerem i powiedział mi, że bardzo na mnie liczy – mówi Siem.

Komentarze
~Biker (gość) - 11 lat temu

Czy wiecie ze Ajax to zydowski klub?

Odpowiedz
~radzi21 (gość) - 11 lat temu

tak wiemy i co z tego?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze