Dalglish znów w Liverpoolu


Kenny Dalglish wraca na Anfield. Legendarny zawodnik i szkoleniowiec Liverpoolu przyjął propozycję władz klubu i będzie pełnił funkcję jednego z dyrektorów.


Udostępnij na Udostępnij na

To dla mnie wielki zaszczyt – powiedział Dalglish. – Nie raz i nie dwa mówiłem, że jeśli tylko klub będzie chciał skorzystać z mojej rady, to jestem w gotowości. Gdy więc pojawiła się oferta, to nie zastanawiałem się zbyt długo nad jej przyjęciem – dodał.

Dalglish występował w Liverpoolu w latach 1977-1990. W tym czasie zdobył wraz z kolegami z drużyny sześć mistrzostw Anglii (w tym jako grający menedżer) i trzy Puchary Europy. 16 maja 2012 roku został zwolniony ze stanowiska opiekuna pierwszego zespołu.

Najnowsze

Ekstraklasą na nich!

Jan Urban na mecze z Holandią i Finlandią powołał czworo graczy z polskiej ekstraklasy. Troje z nich pojawiło się w drugiej części spotkania i powiedzieć trzeba - dali radę. Kto jeszcze na przestrzeni lat wyróżniał się grając w PKO Ekstraklasie?