Crouch zadowolony z gry w Stoke


22 lutego 2013 Crouch zadowolony z gry w Stoke

Peter Crouch jest zadowolony, że przeszedł do Stoke City. Anglik dopowiedział również, że przeniósł się do Stoke z rodziną i nigdzie się stamtąd nie rusza.


Udostępnij na Udostępnij na

Napastnik Stoke City Peter Crouch mówi, że jest bardzo zadowolony z przejścia na Britannia Stadium, pomimo iż bardzo przeżył odejście z Tottenhamu.

32-latek łączony był z Queens Park Rangers, którego trenerem jest Harry Redknapp. Crouch pracował z nim w m.in. Southamptonie czy Tottenhamie. Mimo że Peter przyznaje, iż ma słabość do swojego klubu z młodości, to i tak upiera się, że przejście do Stoke City było lepszym rozwiązaniem.

Crouch cieszy się, że przeszedł do Stoke City
Crouch cieszy się, że przeszedł do Stoke City (fot. Skysports.com)

Każdy wie, że mam z nim dobre relacje. QPR, jak i jego menedżer zawsze będą bliscy mojemu sercu, jednak jestem bardzo szczęśliwy, że przeszedłem do Stoke. Przeniosłem tu moją rodzinę i chcemy tu zostać.

Ponadto Crouch przyznał, że nie ma żadnych pretensji do Fabricio Colocciniego. W starciu z nim Anglik stracił trzy zęby. – Chłopaki, kiedy zobaczyli mnie w szatni, śmiali się ze mnie, bo nie miałem trzech zębów. W tamtym starciu nie było żadnej złośliwości. To był przypadek – powiedział Crouch.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze