Cole i Ferreira coraz bliżej powrotu do pełni zdrowia


Zapewne wielu kibiców Chelsea ucieszyły piątkowe nowiny ze Stamford Bridge. Joe Cole i Paulo Ferreira są coraz bliżej powrotu do pełni zdrowia.


Udostępnij na Udostępnij na

Joe Cole i Paulo Ferreira pod koniec minionego sezonu złapali groźne kontuzje, które na długi czas przerwały ich grę w piłkę nożną. Jednak, jak donoszą angielskie media, piłkarze coraz lepiej się czują i wznowili lekki trening. Udało im się nawet rozegrać mecz treningowy. Jednak nie są w pełni silni, by wytrzymać pełne 90 minut i wystąpili tylko przez godzinę.

Cole’owi udało się nawet strzelić bramkę w tym meczu. Anglik wystąpił w nietypowej dla siebie roli środkowego pomocnika tuż za parą napastników. Zdaniem prasy, właśnie na tej pozycji będzie go widział Carlo Ancelotti, gdy Cole wróci do pełni sił. Sam zawodnik wie, że czeka go jeszcze długa droga nim wróci na murawę Stamford Bridge.

To miłe znowu grać w piłkę. Nie mam złudzeń i wiem, że nie jestem w formie. Ale z dnia na dzień jest coraz lepiej, a ten mecz był częścią mojej rehabilitacji powiedział 27-letni Angilik

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze