Cleverley zadowolony z formy


Tom Cleverley, pomocnik Manchesteru United, podzielił się swoimi przemyśleniami przed spotkaniem z Czarnogórą. Oznajmił, że postara się za wszelką cenę pomóc Anglii zdobyć trzy punkty. Uważa, że selekcjoner docenił dobrą formę „Czerwonych Diabłów”, powołując siedmiu zawodników.


Udostępnij na Udostępnij na

Cleverley ma nadzieję, że rozegra dobre spotkanie i przyczyni się do zwycięstwa Anglików w spotkaniu przeciwko Czarnogórze rozgrywanym w najbliższy wtorek. Stwierdził, że będzie to wyjątkowy mecz rozegrany między dwoma wielkimi drużynami. Obie reprezentacje walczą o pierwsze miejsce w grupie.

Pomocnik „Czerwonych Diabłów” jest szczęśliwy z faktu, że Roy Hodgson docenił grę wicemistrza Premier League w tym sezonie i oprócz Cleverleya powołał sześciu innych zawodników. Rio Ferdinand odmówił jednak z powodów zdrowotnych. Zdaniem 23-letniego Anglika jest to dowód na ogromny potencjał drzemiący w graczach Manchesteru.

Cleverley mówił, że ciężko pracuje na treningach, aby zasłużyć na wyjście w podstawowym składzie, gdyż zarówno w reprezentacji, jak i w klubie konkurencja jest ogromna. Jego zdaniem każdy zawodnik chciałby zagrać w ważnym meczu. Młody pomocnik dodał, że jeżeli selekcjoner wpuści go na drugą połowę, a on pomoże drużynie wygrać, to uzna, że wykonał dobrze swoją pracę.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze