Chamakh nie wróci do Bordeaux


Prezes Bordeaux w świetle plotek o powrocie marokańskiego zawodnika postanowił postawić sprawę jasno – na chwilę obecną nie ma możliwości, żeby napastnik wrócił do Francji.


Udostępnij na Udostępnij na

Marouane Chamakh ostatnimi czasy nie jest podstawowym zawodnikiem w Arsenalu, co zapoczątkowało falę plotek o jego transferze. Mówiło się, że jego poprzedni klub, czyli właśnie Bordeaux, może być zainteresowany ściągnięciem z powrotem wysokiego snajpera.

Sam Chamakh cieszył się dobrym startem w drużynie z Emirates Stadium, ale z czasem stracił miejsce w podstawowej jedenastce. Teraz może być jeszcze gorzej, bo klub wzmocnił atak Lukasem Podolskim i Olivierem Giroud.

Prezes Bordeaux twierdzi, że byłby zainteresowany powrotem Chamakha, ale napastnik jest zadowolony z obecnego stanu rzeczy i nigdzie się nie wybiera. Dodaje, że nie ma co rozdmuchiwać sprawy, która nigdy nie istniała.

Należy dodać, że Chamakh był ulubieńcem kibiców w Bordeaux i wygrał z klubem ligę, samemu znajdując się w jedenastce najlepszych piłkarzy sezonu.

Komentarze
~KaS (gość) - 12 lat temu

Powinien wrócić do francji tam był gwiazdą.W
Angli jest nikim Może nie chce wrócić bo wie że
tam go czekają mniejsze pieniądze

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze