Cavani: Wygraliśmy zasłużenie


13 lutego 2011 Cavani: Wygraliśmy zasłużenie

W jednym z sobotnich hitów Serie A Napoli pokonało Romę 2:0. Obie bramki dla neapolitańczyków strzelił Edinson Cavani. Urugwajczyk po meczu stwierdził, że zwycięstwo jego ekipy było zasłużone.


Udostępnij na Udostępnij na

Edinson Cavani
Edinson Cavani (fot. calciomercato.it)

To było jak najbardziej zasłużone zwycięstwo. Cieszymy się zarówno za siebie, jak i za naszych kibiców. Byliśmy zjednoczoną drużyną, która za cel obrała sobie wygranie tego spotkania. A jeżeli chodzi o uczczenie mojego gola poprzez pokazanie uderzenie golfowego, to związane jest to z zaproszeniem przez mojego przyjaciela do klubu golfowego. Dlatego zadedykowałem mu tego gola. Natomiast zwycięstwo dedykuję mamie, która wczoraj miała urodziny, i kibicom – powiedział po meczu Cavani.

Urugwajski napastnik przeciwko Romie zdobył swoją 19. i 20. bramkę w sezonie. Po 25 kolejkach Serie A jest on liderem klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy.

Najnowsze