Camara nie jest zaniepokojony


Ostatnich wyników Montpellier nie można zaliczyć do udanych. W ostatnich czterech meczach beniaminek trzykrotnie zremisował i raz przegrał. Nie jest to jednak powód do zmartwień dla Souleymane'a Camary, który wierzy w piękne zakończenie sezonu.


Udostępnij na Udostępnij na

Przez większość obecnego sezonu Montpellier zachwycało grą i wynikami, dzięki czemu przez chwilę można było mówić o szansach tego zespołu na tytuł mistrzowski. Mimo słabszych ostatnio meczów Montpellier nie załamuje się, co potwierdza napastnik tego klubu, Souleymane Camara, który nie jest zaniepokojony obecną sytuacją zespołu.

Nie gramy dobrze w tym momencie – przyznaje Camara.Ale to przychodzi każdemu zespołowi w trakcie sezonu. Więc mimo tego, że ostatnio nie zwyciężaliśmy, to w każdym kolejnym meczu jest lepiej. Nam brak jest trochę sukcesu. Ale nie bierzemy sobie tego do siebie, ponieważ wierzymy w nas. Jestem przekonany, że zrealizujemy piękny cel na koniec sezonu – powiedział Camara.

Żeby zacząć osiągnąć ten cel, Montpellier musi zacząć zwyciężać. Pierwsza ku temu okazja będzie jutro w meczu przeciwko Nancy. Camara w swojej wypowiedzi odnosi się z szacunkiem do przeciwnika.

To jest dobra ekipa. Nawet jeśli będzie osłabiona (Dia, Hadji, Ouaddou, Chreiten), to ma ona utalentowanych zawodników. Taki zawodnik jak Bakar sprawił nam dużo problemów w pierwszym meczu (zwycięstwo Montpellier 2:0 na Stade de la Mosson). My wiemy, co nas czeka. Nancy jest może grającą z polotem drużyną, ale my po prostu to wygramy. Musimy to zrobić – zakończył napastnik.

Souleymane Camara strzelił w tym sezonie siedem bramek w 32 meczach. Jest to obok Montano i Costy najgroźniejszy zawodnik w ofensywie beniaminka.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze