Bójka bramkarzy na treningu!


Na dzisiejszym treningu hiszpańskiego Deportivo La Coruna pobili się dwaj bramkarze tego klubu, którzy od dawna nie darzyli się sympatią. Media poinformowały, że jeden z nich musiał udać się do szpitala na założenie aż sześciu szwów.


Udostępnij na Udostępnij na

W piątek na porannych zajęciach treningowych hiszpańskiego Deportivo doszło do niecodziennego incydentu. Dwaj bramkarze tego zespołu – Gustavo Munúa i Dudú Aouate pobili się w szatni. Ten drugi odniósł poważne urazy twarzy i musiał udać się do szpitala na założenie aż sześciu szwów.

Powodem konfliktu była wczorajsza wypowiedź Aouate, który powiedział, że niesłusznie stracił miejsce w podstawowym składzie Deportivo i decyzja władz klubu była niesłuszna.

Zarówno Urugwajczyk, jak i Izraelczyk został przez pierwszego trenera zespołu odsunięty od meczowej kadry na najbliższe spotkanie Premiera Division z Villarreal CF.

Włodarze Deportivo zapowiedzieli, że najbliższym czasie rozważą możliwość nałożenia na swoich zawodników jeszcze bardziej radykalnych kar dyscyplinarnych.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze