Bodmer zostaje w Lyonie


26-letni pomocnik Olympique Lyon, Mathieu Bodmer powiedział, że nie zamierza opuszczać klubu w najbliższym czasie. Tym samym uciął wszystkie spekulacje na temat jego transferu do Paris Saint-Germain.


Udostępnij na Udostępnij na

W maju tego roku Mathieu Bodmer publicznie wyznał, że jest sympatykiem Paris Saint-Germain. Właśnie od tej wypowiedzi zaczęły się spekulacje na temat jego transferu do klubu z Paryża.

Dziś pomocnik jednak oznajmił prasie, że nie zamierza opuszczać na razie Lyonu. – Pozostanę w Lyonie. Przed wakacjami rozmawiałem z Claudem Puelem, który powiedział mi, że w przyszłym sezonie będę ważną postacią bloku obronnego. – powiedział Bodmer.

Czy po tej wypowiedzi Bodmera PSG nie będzie chciało już go kupić? Jak na razie nie poznamy odpowiedzi na to pytanie.

Najnowsze

Ekstraklasą na nich!

Jan Urban na mecze z Holandią i Finlandią powołał czworo graczy z polskiej ekstraklasy. Troje z nich pojawiło się w drugiej części spotkania i powiedzieć trzeba - dali radę. Kto jeszcze na przestrzeni lat wyróżniał się grając w PKO Ekstraklasie?