Bigas: Będziemy w dobrej formie


Obrońca Mallorki ma nadzieję, że jego zespół w meczu z Sevillą przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Hiszpan powiedział, że podopieczni Gregorio Manzano będą w dobrej dyspozycji w kolejnym ligowym spotkaniu.


Udostępnij na Udostępnij na

W obecnym sezonie Primera Division Mallorca spisuje się poniżej oczekiwań. Podopieczni Gregorio Manzano plasują się na dziewiętnastej lokacie i tracą cztery punkty do miejsca, które gwarantuje utrzymanie. Jednakże obrońca Mallorki, Pedro Bigas, zauważa, że po ostatnim zwycięstwie z Granadą w klubie panuje lepsza atmosfera i to może być dobrym prognostykiem dla osiągania korzystnych rezultatów. – Tydzień po zwycięstwie nad Granadą jest zupełnie inna atmosfera. Każdy jest w dobrym nastroju i zostanie odnowione zaufanie – powiedział Bigas.

Wychowanek Mallorki jest bojowo nastawiony przed kolejną ligową potyczką i pragnie, aby jego zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. – Kiedy jesteś bardzo pewny siebie, to wszystko układa się pomyślnie i zespół jest w dobrym nastroju. Prawda jest taka, że w meczu z Sevillą będziemy w dobrej formie – mówi piłkarz Mallorki.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze