Bartkowski: Niedoświadczenie nadrabiamy walką


25 sierpnia 2012 Bartkowski: Niedoświadczenie nadrabiamy walką

Jakub Bartkowski był jednym z wyróżniających się zawodników Widzewa Łódź w dzisiejszym pojedynku z Ruchem Chorzów. Trzy punkty zostały w Łodzi, a Widzew zanotował w pierwszych dwóch kolejkach sezonu 2012/2013 dwa zwycięstwa, więc nic dziwnego, że obrońca łodzian miał powody do radości. Nie popada jednak w hurraoptymizm, dostrzega też błędy w grze widzewiaków.


Udostępnij na Udostępnij na

2:1 z mistrzem Polski, teraz 2:0 z wicemistrzem, jak nastroje?

Nie mogą być inne jak bardzo dobre. Wygraliśmy dwa mecze z bardzo dobrymi drużynami i będziemy chyba świętować w szatni, będziemy się cieszyć. W dwóch pierwszych starciach wykonaliśmy nasz plan tak, jak powinniśmy – zdobyliśmy komplety punktów.

Jakub Bartkowski prezentował się dziś bardzo solidnie
Jakub Bartkowski prezentował się dziś bardzo solidnie (fot. Rafał Rusek /iGol.pl)

Jak to jest – Widzew, który ma jeden z najmłodszych zespołów w T-Mobile Ekstraklasie, gra z drużynami, które mają doświadczonych zawodników, a mimo wszystko wygrywa i nie widać różnicy poziomów?

Doświadczeniem może i ustępujemy, ale na pewno nie wolą walki, wolą zwycięstwa. Myślę, że tym nadrabiamy, w dwóch pierwszych meczach zdobyliśmy sześć punktów, czego chcieć więcej?

W którym z tych dwóch spotkań grało Ci się lepiej – ze Śląskiem czy z Ruchem?

Niełatwo to porównać. Sądzę, że oba mecze były bardzo trudne, w obu daliśmy z siebie wszystko. Teraz nie możemy się zbyt długo cieszyć, następny pojedynek przed nami, w nim również będziemy walczyć o komplet punktów.  

Dzisiejszy mecz ułożył się od razu po Waszej myśli czy były jakieś trudności? Jak to wyglądało z perspektywy boiska?

Myślę, że troszeczkę źle wchodzimy w mecze, spotkanie ze Śląskiem zaczęliśmy nerwowo, również dzisiaj na początku  daliśmy Ruchowi dojść do głosu. Chorzowianie mieli trochę sytuacji, gdyby wykorzystali je na początku, grałoby się trudniej. Na szczęście ani Śląsk, ani Ruch nie wykorzystali okazji, nam się udało strzelić bramkę jako pierwszym i dużo łatwiej się wtedy grało. Musimy się w następnym meczu wystrzegać takich błędów.  

Komentarze
~Pysio (gość) - 11 lat temu

walcie się parówy! pedałów dwóch wicef i ruh!

Odpowiedz
~RTS (gość) - 11 lat temu

widze ze ci zal pupe sciska pysio ha ha 6 pkt super
start . Tylko Widzew i Ruch suko

Odpowiedz
~Anty ksg, łks, zawka (gość) - 11 lat temu

Tylko Widzew RTS! czy wygrywasz, czy nie ja i tak
kocham cie! Łódzki Widzew ole!! :]

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze