Arszawin: Nie jestem najbardziej doświadczony


Arsenal słynie w Anglii z tego, że jego zespół jest nie tylko międzynarodowy, ale też bardzo młody. Do najstarszych graczy należą Manuel Almunia i Andriej Arszawin. Rosyjski napastnik nie czuje się jednak najbardziej doświadczonym graczem.


Udostępnij na Udostępnij na


Fabregas ma 22 lata, a w koszulce Arsenalu zagrał już pewnie z 300 spotkań. Tak samo wielu innych graczy jestem ode mnie gorszych w ilości gier na najwyższym poziomie. On występował częściej ode mnie w meczach Ligi Mistrzów oraz w starciach reprezentacji. Dlatego nie czuję się najbardziej doświadczonym graczem w drużynie. Nikt nie podchodzi do mnie i nie mówi, żebym mu coś podpowiedział. I chyba raczej nie podejdą. A co ja im mogę właściwie powiedzieć? Jak w Rosji jest dobrze? Przecież nikogo to nie interesuje. – stwierdził Arszawin.

Rosyjski napastnik przy okazji ujawnił trochę swoich planów prywatnych związanych z kolegami z drużyny.

Być może w przyszłym roku zaproszę do siebie któregoś z piłkarzy Arsenalu. Kogo z chęcią bym u siebie widział? Emmanuela Eboue, Nicklasa Bendtnera i Ceska Fabregasa. Sankt Petersburg jest naprawdę pięknym miastem. – dodał gracz „Kanonierów”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze