Alonso wierzy w awans


5 marca 2013 Alonso wierzy w awans

Xabi Alonso pojawił się na konferencji prasowej u boku Jose Mourinho przed rewanżowym starciem z Manchesterem United. Dziennikarze pytali go o samopoczucie, formę Cristiano Ronaldo i mecz na Old Trafford.


Udostępnij na Udostępnij na

Bask, zapytany o taktykę Realu na dzisiejszy mecz, odpowiedział, że mają przygotowane różne alternatywy na wypadek zmiany taktyki rywala. Jego zdaniem mistrz Hiszpanii nie będzie ograniczał się do kontrataków. – Gramy dobrze z kontry, jednak nie wiem, czy powinno się mówić tylko o kontratakach. Potrafimy zagrać inaczej – oznajmił defensywny pomocnik.

Xabi Alonso pozostaje optymistą
Xabi Alonso pozostaje optymistą (fot. Skysports.com)

Podczas konferencji nie mogło zabraknąć pytania związanego z Cristiano Ronaldo. Alonso zaznaczył, że Portugalczyk jest obecnie w świetnej formie i będzie chciał zagrać jak najlepiej ze swoją byłą drużyną. Jednocześnie stwierdził, że zespół ze stolicy Hiszpanii nie powinien nastawiać się na ciągłe ataki. – Jeżeli zagramy dobrze, mamy szansę na awans. Natomiast jeżeli zagramy źle w obronie, Manchester będzie mógł z łatwością strzelić bramki – dodał były zawodnik Liverpoolu.

Na pytania związane z własną osobą odpowiedział, że czuje się dobrze dzięki parodniowej przerwie w grze. Natomiast zespół jest zjednoczony i w dobrej formie. – Mamy nadzieję na awans do ćwierćfinału. Jesteśmy skoncentrowani i wiemy, że waga tego spotkania jest ogromna – powiedział Alonso. Bask docenił także postawę Kagawy w ostatnim meczu „Czerwonych Diabłów” z Norwich, twierdząc, że zarówno Japończyk, jak i cała drużyna United może sprawić duże problemy.

Komentarze
~goguś (gość) - 11 lat temu

Pedalstwo madryckiedostaje w pupe osikowy kołek

Odpowiedz
~NeCrO (gość) - 11 lat temu

Jak masz pisać takie bezsensowne komentarze to weź
stąd wyjdź. Nie zachowuj się jak dziecko któremu
właśnie podłączyli internet! Jeżeli piszesz
takie rzeczy to przynajmniej podaj argument lub to
dlaczego tak piszesz!

Do goguś

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze