Alex odejdzie z Chelsea?


Dni Aleksa w Chelsea wydają się policzone. Brazylijczyk prawdopodobnie wróci do ojczyzny i zostanie zawodnikiem Santosu.


Udostępnij na Udostępnij na

29-latek został wystawiony na listę transferową przez szkoleniowca Chelsea, Andre Villasa-Boasa, który zamierza odmłodzić nieco skład londyńczyków. W ostatnich tygodniach pisano o zainteresowaniu piłkarzem ze strony Arsenalu, Tottenhamu i Juventusu.

Tymczasem Alex, który swoją karierę rozpoczynał w Ameryce Południowej, nie zamierza przenosić się do żadnego innego klubu z Premier League. Miast tego chce powrócić do klubu, w którym grał już w latach 2002-2004, Santosu.

Moją pierwszą opcją będzie gra w Santosie, ale to zależy od wielu czynników. Taka decyzja to nie tylko moja decyzja. Największy problem to to, że wciąż mam kontrakt z Chelsea i będzie trudno rozwiązać go przed czasem. Jeśli moja umowa kończyłaby się szybciej, wtedy powrót do Brazylii byłby łatwiejszy – wyjaśnił Alex.

Wiem, że zarobki w Brazylii nie byłyby takie same, nie byłyby nawet zbliżone. To nie stanowi jednak problemu, piłkarze, którzy wracają do swoich krajów, wiedzą, że stracą finansowo – zakończył.

Komentarze
~rrrrrrrrrrrr (gość) - 12 lat temu

Moim zdaniem z Chelsea powinien odejść Paulo
Fereira

Odpowiedz
~bolt131 (gość) - 12 lat temu

zostawcie Go Chelsea !!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze