Aguilani za Adriano?


Pomocnik AS Romy Alberto Aquilani może latem przyłączyć się do Interu Mediolan, w zamian za niego w przeciwnym kierunku miałby powędrować Brazylijczyk Adriano. Wiadomość tę podała Gazzetta dello Sport.


Udostępnij na Udostępnij na

Przyszłość Aguilani’ego w Romie jest mglista po ogromnym zamieszaniu jakie wywołały spekulacje na temat jego przejścia do Interu, które pojawiły się na początku tego tygodnia.

„Tak, potrafię sobie wyobrazić siebie w pomocy drużyny Roberto Mancini’ego. Byłem zadowolony czytając o jego zainteresowaniu moją osobą.” – powiedział Aguilani dla Il Messaggero.Większość ludzi wierzyła, że 23-latek razem z Daniele’m De Rossi podążą drogą Francesco Totti’ego i tak jak on staną się ikonami Romy. Jednakże problemy w negocjacjach nowego kontraktu zwróciły uwagę Interu, który „zarzucił sieci” na tego piłkarza.

Według dzisiejszej Gazzetty jest wielce prawdopodobne, że Rzymianie zgodzą się na odejście Aguilani’ego jeśli do ich drużyny trafi Adriano.

25-letni napastnik znajduje się w tej chwili na wypożyczeniu w Sao Paulo. Zawodnik powróci do Interu w lipcu, lecz już teraz jest mnóstwo spekulacji mówiących o tym, że latem zostanie on sprzedany.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze