Abreu: Chcę wygrać Copa America


Urugwajski napastnik, Sebastian Abreu, przyznał, że chce wygrać ze swoją drużyną Copa America. Sam zawodnik jednak przestrzega, że jest jeszcze za wcześnie, by myśleć o finale.


Udostępnij na Udostępnij na

35-letni napastnik Botafogo jest bardzo podekscytowany całym turniejem i liczy, że razem z kolegami z drużyny podniesie puchar za pierwsze miejsce.

– Zdobycie mistrzostwa jest marzeniem dla nas wszystkich, dla całej drużyny. Żeby do tego doszło, musimy szanować swoich grupowych rywali, nie możemy myśleć o szóstym meczu, skoro jeszcze nie rozegraliśmy nawet pierwszego – wyjaśnia popularny „El Loco”.

– Nie będę zaprzeczać, że mamy marzenia, ale pomiędzy marzeniami a rzeczywistością jest jeszcze spory fragment, dlatego nie chcę zapeszać – podsumował napastnik.

Dzisiaj w nocy Urugwaj zadebiutuje na tegorocznym turnieju COPA America w meczu z Peru. Jak słusznie sam zawodnik zauważa, nie można zlekceważyć rywala. – Czujemy wielkie wsparcie naszych fanów. To również dzięki nim możemy zajść bardzo daleko – deklaruje 35-letni napastnik Botafogo Rio de Janeiro, który poniedziałkowy mecz z Peru rozpocznie na ławce rezerwowych. Abreu musi ustąpić miejsca w składzie Diego Forlanowi, Edinsonowi Cavaniemu i Luisowi Suarezowi.

Komentarze
~Marcin77 (gość) - 15 lat temu

I ja na to mogę się zgodzić;) URUGWAJ NA MISTRZA!

zasz (gość) - 15 lat temu

ale wy się jaracie wszyscy tym Urugwajem..Przed RPA
niektórzy nawet nie wiedzieli że Urugwaj zdobywał
mistrzostwo swiata..a byli i tacy co myśleli że
Suarez to Argentyńczyk

Najnowsze