20 milionów euro za Negredo?


Hiszpańska prasa podaje, że dzisiaj do „Królewskich” wpłynęła oferta transferowa dotycząca Alvaro Negredo. Jeden z klubów Premiership chce wyłożyć za gracza Realu 20 milionów euro.


Udostępnij na Udostępnij na

Negredo rozpoczął przygotowania do sezonu razem z resztą drużyny Realu, ale wydaje się mało prawdopodobne, aby pozostał na Santiago Bernabeu. Władze „Królewskich” zdecydowały się sprowadzić go z powrotem z Almerii, ale wygląda na to, że celem ściągnięcia Negredo była możliwość ponownego sprzedania go do innego klubu.

Dzisiejszy „AS” podaje, że do klubu z Madrytu wpłynęła oferta transferowa opiewająca na 20 milionów euro. Zapytanie dotyczące Negredo trafiło na Santiago Bernabeu z jednego z klubów Premiership. Prawdopodobnie chodzi o drużynę Liverpoolu, która jest zainteresowana pozyskaniem napastnika, a Real chciałby użyć swojego snajpera, jako części transakcji dotyczącej gracza „The Reds” – Xabi’ego Alonso. Drugim z klubów, który mógł złożyć ofertę Realowi jest londyński Tottenham, który także w przeszłości wyrażał zainteresowanie transferem Negredo.

24-letni napastnik jest obecnie chyba najbardziej rozchwytywanym zawodnikiem „Królewskich”. Pozyskaniem Hiszpana zainteresowane są Valencia, Villareal i Sevilla, a jeszcze niedawno liderem wyścigu po Negredo było FC Porto.

Gdzie trafi Alvaro Negredo przekonamy się pewnie wkrótce, bo to, że opuści Real wydaje się być bardziej niż pewne.

Komentarze
~DonHash (gość) - 14 lat temu

Po co spedzawac mlodego Negredo skoro moze kiedys byc
wielki, pozbyc sie trzeba Raula, Van Nistelroya

Odpowiedz
~daniel (gość) - 14 lat temu

co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Raula żywą legendę Realu

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze