„Znów jesteśmy silni”


Degradacja do Serie B wyszła im na dobre. Teraz Juventus Turyn znów gra w Serie A i walczy o największe trofea.


Udostępnij na Udostępnij na

Były trener m.in Chelsea Londyn, Claudio Ranieri zbudował zespół, który już teraz jest bardzo silny. Oprócz indywidualnych umiejętności Juventus to przede wszystkim jedna rodzina, która wie, czego chce i stara się swoje cele realizować. W wywiadzie dla „Juventus Channel” gwiazda Juve Mauro Camoranesi powiedział, że jego drużyna skutecznie potrafi rywalizować nie tylko na krajowym podwórku, ale również w Lidze Mistrzów.

– W pierwszym, inauguracyjnym meczu graliśmy bardzo dobrze, jednak nie potrafiliśmy wykorzystać nadarzających się okazji i dlatego padł remis. W meczu z Udinese również mieliśmy ten sam problem, jednak udało się wygrać i zdobyć 3 punkty – powiedział Włoch.

Juventus ma na swoim koncie zwycięstwo i remis, co plasuje zespół Claudio Ranieriego na 6 miejscu. Jednak jest to dopiero początek i na pewno „Stara Dama” jeszcze się rozkręci.

– To dopiero początek sezonu i musimy wejść w odpowiedni rytm. Już teraz wiemy, że potrafimy skutecznie walczyć na wszystkich frontach. Nasze cele to zdobycie Mistrzostwa i Pucharu Włoch oraz wygranie Ligi Mistrzów. Wierzę, ze to nam się uda.

Pierwszym rywalem Juve w Lidze Mistrzów będzie fantastyczny Zenit St Petersburg.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze