Zielone światło dla Camoranesiego


Latem w Juventusie ma dojść do reformy. Jej uczestnikami mają się stać piłkarze, m.in. Mauro Camoranesi, który otrzymał zgodę na odejście z klubu.


Udostępnij na Udostępnij na

Najbliższa przyszłość Juventusu nie rysuje się różowych kolorach. „Stara Dama” rozgrywa najgorszy sezon od lat, ale paradoksalnie wciąż ma szanse na zajęcie czwartego miejsca premiowanego grą w eliminacjach Ligi Mistrzów. W Turynie szykuje się wyprzedaż, a z klubem mają się pożegnać zasłużeni zawodnicy. Jednym z nich jest Mauro Camoranesi, który, zdaniem swojego agenta, znalazł się na celowniku Olympique Marsylia.

Mauro jest przymierzany do klubu z Ligue 1. Latem 2006 roku już był bliski podpisania kontraktu z Lyonem, ale ówczesny trener Juventusu, Didier Deschamps, poprosił go, aby został w stolicy Piemontu. Dziś Francuz jest szkoleniowcem Olympique Marsylia i wiele wskazuje na to, że tym razem Mauro zdecyduje się opuścić Turyn – oznajmił Sergio Fortunato.

Camoranesi wraz z początkiem tego roku doznał kontuzji, która wykluczyła go na półtora miesiąca. Po powrocie do zdrowia Argentyńczyk z włoskim paszportem nie prezentuje wysokiej formy. Przez to, zdaniem działaczy, jest jednym z winowajców słabej postawy drużyny.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze